Sales Department
NATIONAL SALES - KOSZALIN +48 94 341 98 20 Kraj@polstar.com.pl
NATIONAL SALES - RUDA ŚLĄSKA +48 32 246 60 79 Ruda@polstar.com.pl
REGIONAL SALES - KOSZALIN +48 94 341 98 30 Region@polstar.com.pl
EXPORT DEPARTMENT +48 94 341 98 12 Export@polstar.com.pl
Koszalin- Headquarter
Małgorzata Maliszewska +48 94 341 98 31 Gosia@polstar.biz 726 419 000
Hanna Gryz +48 94 341 98 32 Hania@polstar.biz
Jolanta Michalak +48 94 341 98 33 Jola@polstar.biz
Anna Kozak +48 94 341 98 34 Ania@polstar.biz 667 990 593
Agnieszka Jasiewicz +48 94 341 98 58 AgnieszkaP@polstar.biz 609 990 690
Kierownik Dystryktu Północnego
Krzysztof Kowalski +48 94 341 98 24 KrzysztofKo@polstar.biz 601 142 120
North-East
Monika Myca +48 94 341 98 27 MonikaM@polstar.biz
Dominik Muchowski +48 94 341 98 27 DominikM@polstar.biz 603 916 777
North-West
Agnieszka Okraska- Brzozowska +48 94 341 98 25 AgnieszkaO@polstar.biz
Kierownik Dystryktu Południowego
Bartosz Kacy +48 32 246 60 79 wew. 34 BartoszK@polstar.biz 605 221 999
South-East
Wioletta Okseniuk +48 32 246 60 79 wew. 37 WiolettaO@polstar.biz
Łukasz Bem +48 32 246 60 79 wew. 41 LukaszB@polstar.biz 601 157 222
South-Central
Piotr Filipowicz +48 32 246 60 79 wew. 32 PiotrF@polstar.biz
Sonia Grzesiczek +48 32 246 60 79 wew. 33 SoniaG@polstar.biz 605 921 333
South-West
Barbara Sobieszek +48 94 341 98 26 Basia@polstar.biz
Artur Zawartka +48 32 246 60 79 wew. 34 ArturZ@polstar.biz 663 382 555
Dyrektor Operacyjny
Romuald Zdesenko RomualdZ@polstar.biz 669 213 111
Accounting Department
Renata Piechorowska +48 94 341 98 42 Renata@polstar.biz
Maria Balcerowska +48 94 341 98 43 MariaB@polstar.biz
Małgorzata Struś +48 94 341 98 44 Janka@polstar.biz
IT Department
Jan Dudek +48 94 341 98 59 Administrator@polstar.biz 601 184 777
Logistyki i Administracja
Artur Wibły +48 94 341 98 55 ArturW@polstar.biz 605 579 388
Dział Marketingu
Marcin Jaśkiewicz +48 94 341 98 14 MarcinJ@polstar.biz 661 311 222
Aneta Kurek +48 94 341 98 22 AnetaK@polstar.biz

Copyrights Polstar 2015 PromoDesign / Studio 1